Hulajnoga miejska ELITE niebiesko-różowa HBE-001
SKU: HBE-001299,00 zł
Hulajnoga ELITE Bergen w wersji niebiesko-różowej to prawdziwy majstersztyk stylistyczny, który pozwoli wyróżnić się w miejskim zgiełku. Kontrastujące odcienie pastelowego różu i głębokiego granatu tworzą harmonijną, a zarazem energetyczną kompozycję kolorystyczną, która przyciąga spojrzenia i podkreśla młodzieżowy charakter pojazdu. Szeroki, antypoślizgowy podest o wymiarach 33 cm nie tylko zwiększa stabilność, ale także stanowi estetyczne tło dla nowoczesnego wzoru, dzięki czemu każda przejażdżka staje się małym pokazem indywidualnego stylu. Ten model to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z wyróżniającym się designem – każda droga, którą pokonujesz, staje się okazją do zaprezentowania swojego niepowtarzalnego gustu.
Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę VAT |
| Kod Producenta | HBE-001 |
| Rodzaj | dwukołowa |
| Hamulec | tak |
| Koła | kauczukowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| Rama | Aluminiowa |
| Wiek Dziecka | 6 lat + |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga | 4,5 |
| Cechy dodatkowe | stopka, pasek do noszenia, Uchwyt na bidon |
| Waga Produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,5 |
| Srednica kół | 200 mm |
| Liczba kół | 2 |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 33 cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.