Hulajnoga miejska ELITE Bergen szaro limonkowa
SKU: HBE-005249,00 zł
Hulajnoga miejska ELITE Bergen szaro-limonkowa to nowoczesny i bezpieczny środek transportu stworzony do codziennego poruszania się po mieście. Podwójny system hamowania – ręczny i nożny – zapewnia pełną kontrolę oraz pewne zatrzymanie w każdej sytuacji. Duże koła 200 mm z łożyskami ABEC-7 oraz szeroki, antypoślizgowy podest gwarantują płynną i komfortową jazdę na różnych nawierzchniach. Regulowana kierownica pozwala idealnie dopasować hulajnogę do wzrostu użytkownika, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Lekka, składana konstrukcja z paskiem do noszenia i uchwytem na napój sprawia, że model ELITE Bergen jest praktyczny, wygodny i idealny do codziennego użytku.
Informacje dodatkowe
| Hamulec | tak |
|---|---|
| Koła | kauczukowe |
| Rama | Aluminiowa |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga | 4,5 kg |
| Cechy dodatkowe | pasek do noszenia, składana stopka, Uchwyt na bidon |
| Średnica kół | 200 mm |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 33 cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.