Hulajnoga miejska ELITE Bergen biało-różowa
SKU: HBE-003299,00 zł
Hulajnoga miejska ELITE Bergen w eleganckim połączeniu bieli i neonowego różu to propozycja dla każdego, kto ceni zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Kontrastujące akcenty podkreślają młodzieżowy, świeży charakter hulajnogi, dzięki czemu doskonale wpisuje się zarówno w miejskie przestrzenie, jak i zielone tereny parkowe. Wyjątkowa kolorystyka sprawia, że pojazd staje się modnym dodatkiem i przedłużeniem osobowości użytkownika, który nie boi się wyróżnić z tłumu. Delikatne zdobienia i subtelne logo Bergen podkreślają dbałość o detale, co docenią osoby zwracające uwagę na najnowsze trendy w designie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 12 × 79 cm |
| Hamulec | tak |
| Koła | kauczukowe |
| Rama | Aluminiowa |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga | 4,5 kg |
| Cechy dodatkowe | stopka, pasek do noszenia, składana stopka, Uchwyt na bidon |
| Srednica kół | 200 mm |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 33 cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.