Bergen DOWNTOWN Blue
SKU: HBD-003199,00 zł
Bergen Downtown Niebieska to stylowa hulajnoga miejska z dużymi kołami, regulowaną kierownicą i antypoślizgowym podestem. Zapewnia płynną, stabilną i bezpieczną jazdę po miejskich nawierzchniach.
Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę VAT |
| Kod Producenta | HBD-003 |
| Rodzaj | dwukołowa |
| Hamulec | tak |
| Koła | kauczukowe |
| Kolor | różowy |
| Rama | Aluminiowa |
| Wiek Dziecka | 6 lat + |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga | 3,5 |
| Cechy dodatkowe | stopka |
| Waga Produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 |
| Srednica kół | 200 mm |
| Liczba kół | 2 |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 33 cm |
