Bergen DOWNTOWN Green
SKU: HBD-004199,00 zł
Bergen Downtown Green to stylowa hulajnoga miejska z regulowaną kierownicą, dużymi kołami i stabilnym podestem. Zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę w mieście.
Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod Producenta | HBD-004 |
| Rodzaj | dwukołowa |
| Hamulec | tak |
| Koła | kauczukowe |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga | 3,5 |
| Cechy dodatkowe | stopka, pasek do noszenia, Uchwyt na bidon |
| Waga Produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 |
| Srednica kół | 200 mm |
| Liczba kół | 2 |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 33 cm |
