Rowerek biegowy Bergen nino biało-niebieski
SKU: RBN-003129,00 zł
Lekki rowerek biegowy dla dzieci z regulacją wysokości – rośnie razem z dzieckiem. Koła EVA 12”, antypoślizgowe uchwyty i zgodność z normami bezpieczeństwa.
Informacje dodatkowe
| Kod producenta | RNB-003 |
|---|---|
| Kolor | Biało-niebieski |
| Producent | Bergen |
| Rozmiar kół | 12" |
| Wiek dziecka | 2-5lat |
| Hamulec | brak |
| Maksymalna waga dziecka | 30kg |
| Rama | Stalowa |
| Waga produktu (kg) | 2,5 |
| Wzrost | 80-110cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.