Hulajnoga miejska dla dziewczynki – Sonic Bergen Neochrome
SKU: HBS-004189,00 zł
Hulajnoga Sonic Bergen Neochrome to lekki i bezpieczny model. Aluminiowa konstrukcja, przedni amortyzator i ciche koła 145 mm zapewniają płynną oraz komfortową jazdę na różnych nawierzchniach. Tylny hamulec gwarantuje pewne i szybkie zatrzymanie, zwiększając kontrolę nad hulajnogą. Trójstopniowo regulowana kierownica rośnie razem z dzieckiem. Wyjątkowa kolorystyka sprawia, że model Sonic Bergen natychmiast przyciąga spojrzenia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27 × 11 × 68 cm |
| Rodzaj | dwukołowa |
| Hamulec | tak |
| Koła | kauczukowe |
| Kolor | Neochrome |
| Rama | Aluminiowa |
| Wiek dziecka | 5 lat + |
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Waga | 3,2kg |
| Cechy dodatkowe | stopka, |
| Średnica kół | 145 mm |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Długość podestu | 31 cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.